Opracowania oraz artykuły

 1. Gestalt
   
  1. Esej. O znaczeniu relacji terapeutycznej, jej rytmach w podejściu Gestalt i doświadczeniu osobistym (Monika Brzezińska-Okoń)
  2. Gestalt - integracja psychiki i ciała (Nevill Drury: Psychologia Transpersonalna)
  3. Psychoterapia Gestalt (Bogusław Włodawiec)
  4. Trawa pod moimi stopami. Inne wprowadzenie do terapii Gestalt (Bruno-Paul de Roeck)
    
 2. Rodzina
   
  1. Emocje odkryć: przekraczanie granic tożsamości płciowej z punktu widzenia psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella (Joanna Dulińska i Michał Duda)
  2. Baśnie i waśnie rodzinne (Joanna Dulińska i Michał Duda)
  3. Dobra rodzina (Wanda Trabert)
  4. Jak wychować szczęśliwe dzieci (Wojciech Eichelberger)
  5. O dzieciach - Khalil Gibran
  6. O małżeństwie - Khalil Gibran (tłum. Małgorzata Musierowicz)
    
 3. Rozwój
   
  1. Cień prawdy (Tanna Jakubowicz-Mount)
  2. Elementarz poznawania siebie (Zofia Pierzchała)
  3. Emocje a nasze serce (Tomasz Trzciński)

Prawa autorskie

Prawa autorskie do artykułów publikowanych w serwisie są własnością ich Autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone. Kopiowanie artykułów na inne strony internetowe wymaga uzyskania odpowiedniej zgody właściciela praw autorskich. Redakcja serwisu, nie będąc właścicielem praw autorskich, nie jest władna udzielić takiej zgody.

Cytując fragmenty tekstu lub powołując się na opinię Autora, którego artykuł zamieszczono w serwisie, prosimy o zamieszczenie nazwiska Autora, tytułu artykułu i odsyłacza do serwisu (www.psychoterapiagestalt.pl).

W przypadku cytowania artykułów zamieszczonych w serwisie (bezpośrednio przez ich Autorów) zalecane jest ponadto podanie w bibiografii daty uzyskania strony z sieci wwww i jej pełnego adresu, np:

Monika Brzezińska-Okoń, Esej. O znaczeniu relacji terapeutycznej, jej rytmach w podejściu Gestalt i doświadczeniu osobistym, III SZKOŁA PSYCHOTERAPII I TRENINGU GRUPOWEGO GESTALT, Kraków 2007, Uzyskano 15 lipca 2008 roku z sieci www.psychoterapiagestalt.plIndeks i wyszukiwarka
wszystkie teksty i opracowania umieszczone w serwisie

GÓRA START SPIS TEKSTÓW

©2008-2014 Wykonanie: